OKNA I DRZWI KATOWICE

Rolety okienne i drzwiowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo rolety zewnętrzne okienne, nadprożowe i elewacyjne. Ponadto oferujemy rolety z kasetami górnymi owalnymi i ściętymi pod kątem 45 stopni. Rolety zewnętrzne pokrywane są farbami odpornymi na czynniki atmosferyczne.

Ochrona pomieszczeń przed nadmiernym nasłonecznieniem latem i utratą ciepła zimą. Zabezpieczenie budynków przed próbą włamania. Nasze rolety funkcjonują długo i bezawaryjnie, ponieważ ich dobór i wykonanie są bardzo staranne.
OKNA I DRZWI KATOWICE

Bezpieczeństwo i komfort.

Rolety zewnętrzne to ruchome pancerze złożone z wielu aluminiowych profili poziomych, z których każdy wypełnia pianka poliuretanowa. Profile te różnią się od siebie wysokością, a wysokość tę dobiera się w zależności od szerokości i wysokości powierzchni, które mają być przesłaniane. Końce profili ukryte są w estetycznych prowadnicach bocznych, a mechanizmy sterownicze schowane są w ładnie prezentujących się listwach wykończeniowych.

Rolety zarówno okienne jak i drzwiowe mają wpływ na termiczny komfort przebywania w pomieszczeniach. Pod spuszczonym pancerzem powstaje poduszka powietrzna, która izoluje pomieszczenie od gorąca lub zimna panującego na zewnątrz. Dzięki temu można zmniejszyć koszty energii wydatkowanej na ocieplanie i chłodzenie mieszkań i domów.

Rolety zewnętrzne zabezpieczające, to pancerze aluminiowe wzbogacone o liczne dodatkowe zabezpieczenia, jakimi są zasuwy, zamki i rygle. Dzięki ich zastosowaniu, rolety chronią budynki przed wtargnięciem kogoś z zewnątrz.

Rolety zewnętrzne to także gwarancja ciszy w domu, mieszkaniu czy biurze. Pancerze aluminiowe odbijają bowiem głośne dźwięki, nie dopuszczając ich do środka. Można powiedzieć, że rolety takie działają jak profesjonalne ekrany akustyczne montowane przy drogach szybkiego ruchu. Zewnętrzne osłony okienne wpływają korzystnie na funkcjonowanie stolarki okiennej. Dodatkowo oszczędzają ją chroniąc przed bezpośrednim stykaniem się z deszczem, śniegiem, wiatrem i promieniami słonecznymi.

W naszej ofercie:

  • System Adaptacyjny
  • System Podtynkowy
  • System Nadstawny
  • System Nadprożowy
  • System Bramowy

Oczekujesz indywidualnego podejścia?

Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i doradzimy najlepsze rozwiązania