OKNA I DRZWI KATOWICE

Stolarka okienna.

Wybór okien decyduje w przeważającej mierze o atrakcyjności budynku z bardzo prostego względu - jest ich przeważnie zamontowanych najwięcej, w stosunku do innych materiałów budowlanych. Okna decydują o tym jak budynek wygląda, jakie niesie ze sobą skojarzenia, czy jest zaprojektowany w sposób odważny, podkreślający uwagę przechodniów i potencjalnych inwestorów zainteresowanych pozyskaniem produktów stolarki otworowej o podobnych kształtach i właściwościach energetycznych.

Nowoczesne budownictwo wymaga coraz wyższych standardów. Oferowana przez nas stolarka okienna jest odpowiedzią na najbardziej wysublimowane oczekiwania.

Certyfikat Jakości
ift Q-ZERT

Wszystkie produkty posiadają Europejski Certyfikat Jakości "ift Q-ZERT". Jest to bardzo ważna korzyść z punku widzenia wiarygodności oferty dla klienta, która oznacza dla niego pewność zakupu okien najwyższej jakości.

Produceńci, którym zaufaliśmy:

OKNA I DRZWI KATOWICE

Używamy technologii w najwyższej klasie produkcji.

Proponowana przez naszą firmę, stolarka okienna charakteryzuje się zróżnicowanymi parametrami produkcji. Wszystkie z nich należą do najwyższej klasy produkcji w systemie stolarki otworowej – klasy A. Oznacza to między innymi, że w każdym naszym oknie minimalna grubość ścianek zewnętrznych wynosi 3mm, z kolei szerokość komór wewnętrznych przekracza zawsze 5mm. Ponadto każde okno jest zbudowane w oparciu profile marki VEKA, to jedyne profile na rynku polskim posiadające na wszystkie swoje produkty aprobatę techniczną Instytutu Techniki Budowlanej – ITB.

Klasa A

Zgodnie z normą
PN-EN 12608

+3 mm

Grubość ścianek zewnętrznych

+5 mm

Szerokość komór wewnętrznych

Jakość w budownictwie wyznaczana przez Instytut Techniki Budowlanej

W naszej ofercie:

  • Okna Drewniane

  • Okna Aluminiowe

  • Okna PCV

  • Okna balkonowe i tarasowe

 

Oczekujesz indywidualnego podejścia?

Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i doradzimy najlepsze rozwiązania