OKNA I DRZWI KATOWICE

Drzwi aluminiowe.

Drzwi zewnętrzne są wizytówką naszego domu. To pierwszy przedmiot, na który zwracają uwagę nasi goście. Powinny więc być estetyczne, stabilne, mocne, ciepłe w dotyku, odporne na wypaczenia, dobrze izolujące. Powinny stanowić skuteczną zaporę przed nieproszonymi gośćmi a zarazem spełniać ważną funkcję użytkową i estetyczną. Najczęściej drzwi zewnętrzne, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone są dla zewnętrznych części pomieszczeń gospodarczych, domów i lokali.

Oferujemy drzwi stalowe - zewnętrzne oraz wewnętrzne, przeznaczone do instalacji na klatkach schodowych. Proponowane przez nas drzwi są w szerokiej gamie kolorystycznej z wykończeniem w postaci przeszkleń, paneli doświetlających i witraży. W ciągłej sprzedaży posiadamy pełną game wzorów i modeli czołowych producentów stolarki drzwiowej w konkurencyjnych cenach!

DRZWI ZEWNĘTRZE WRAZ Z MONTAŻEM JUŻ OD 1 000 ZŁ !

Przykładowe modele.

Proponujemy drzwi jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe, które cieszą się ogromną popularnością na rynku budowlanym. Dodatkowo do wyboru jest wiele kolorów i fasonów, zaś najczęściej wybierane są - mahoń, orzech, oraz złoty dąb.

Oczekujesz indywidualnego podejścia?

Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i doradzimy najlepsze rozwiązania